kainu lubu politika

Rekomebduojama viskas iki 9 eurų imtinai. Rekomenduojama maksimali kaina yra 9 eurai. Rekomenduojamos kainų lubos yra 9 eurai.

Rekomenduojame, kad devynis eurus turi kainuoti net ir patys geriausi, kokybiškiausi ir brangiausi išaugti vaiko rūbai.

Gali pasirinkti ar išaugtą vaiko rūbą dovanoji ar parduodi.

Parduoti gali rinktis už 1 centą, 1 eurą , už 2 eurus , už 3 eurus , už 4 eurus , už 5 eurus , už 6 eurus , už 7 eurus , už 8 eurus , už 9 eurus .

Kainos nurodomos be siuntimo ar pristatymo išlaidų.

Jeigu parduodi savo asmeninį komplektą ar rinkinį jis visas rekomenduojame turėtų kainuoti iki 9 eurų imtinai, 9 eurai rekomenduojame turi būti maksimali kaina. Turi tiksliai išvardinti kas rinkinį sudaro, nuotraukoje negali būti jau parduotų rūbų ir kt.

Norime, kad išaugti vaiko rūbai būtų parduodami už tinkamą kainą ir kainos būtų teisingos, bei taip rodoma ir išreiškiama pagarba tiems kas gauna dovanų, perka ir dėvi išaugtus vaiko rūbus.

Mūsų Vaikorubaiauga.LT požiūriu tai inovatyvi ir tvari išaugtų vaiko rūbų kainų politika.

Gaila, kad Vaikorubaiauga.LT mažos kainos iki 9 eurų socialiai atsakinga idėja ėmė naudotis perpardavinėtojai, kurie nusiperka labai gerus išaugtus vaiko rūbus iš socialiai atsakingų Vaikorubaiauga.LT naudotojų už labai mažą kainą ir ima juos perpardavinėti savo socialiniuose tinkluose ir grupėse už net kelis kartus didesnę kainą. Tokiu būdu tėvai ir mamos, kuriems tikrai reikia išaugtų vaiko rūbų nebegali jų nusipirkti už mažą kainą. Todėl nuo šiandien leidžiama bet kokia Jums atrodanti tinkama reali kaina, o jeigu matote, kad naudotojas norintis nusipirkti arba gauti dovanų išaugtą vaiko rūbą savo socialiniame tinkle džiaugiasi ir dalinasi informacija apie puikią Vaikorubaiauga.LT idėją, tai pvz.: jei išaugtas vaiko rūbas kainuoja 25 eurus, arba 18 eurų, ar kita kaina tai visada, galima pasiūlyti derėtis dėl kainos, o mūsų rekomenduojama kaina yra iki 9 eurų arba visada galite padovanoti, nes vaiko rūbai auga :)