talpinimo gaires

Jeigu nori įkelti daugiau nei vieną išaugtą vaiko rūbą, kiekvienas vaiko rūbas turi būti talpinamas atskirame aprašyme.

Pavadinimas turi būti trumpas ir aiškus: pvz: Žieminė raudona striukė, Marinistinio stiliaus marškinėliai.

Jei kelis rūbus parduodate už vieną kainą kaip derinį, rinkinį ar komplektą, reikia tai įvardinti skelbimo aprašyme.

Į komplekto, derinio ar rinkinio kainą turi būti įtraukti visi parduodami ir nuotraukoje pavaizduoti vaiko rūbai. Šie vaiko rūbai negali būti papildomai parduodami atskirai.

Išaugti vaiko rūbai turi būti talpinami ir priskiriami tinkamose kategorijose.

Tą patį vaiko išaugtą rūbą galima talpinti tik vieną kartą. Pasirenkant mygtuką „ Redaguoti “ galima papildyti ar patikslinti jau įkelto rūbo aprašymą.
Aprašymo pavadinime negalima rašyti žodžių „ Dovanoju “, „ Parduota “ ir jų vedinių. Tam yra specialūs mygtukai: „ Dovanoju “, „ Parduodu “ .

Aprašymo pavadinime negalima rašyti kainos, tam yra speciali info skitis skirta kainai nurodyti.

Vaiko rūbą rezervavus reikia pažymėti pasirenkat mygtuką „Rezervavau“

Vaiko rūbą pardavus ar padovanojus reikia pažymėti pasirenkat mygtuką „Pardaviau“ arba „Padovanojau“.

Nuotraukoje turi būti vaiko rūbas, kurį nori parduoti ar dovanoti. Nuotrauka turi atitikti šiuos kriterijus: turi būti Tavo fotografuota ir skirta naudoti www.Vaikorubaiauga.LT ; Nuotrauka turi būti geros raiškos su pakankamai pikselių; Vandens ženklai ar kiti užrašai ant nuotraukos nėra leidžiami išskyrus www.Vaikorubaiauga.LT ; Neleidžiama įkelti nuotraukų iš „interneto“, t.y. nuotrauka turi būti originali ir niekur nepublikuota. Neleidžiama įkelti redaguotų, mažintų nuotraukų. Neleidžiama talpinti nuotraukų koliažų, t.y nuotrauka negali būti suklijuota iš kelių skirtingų vaizdų.

Aprašymai neatitinkantys talpinimo gairių beveik nerodomi. Privatūs asmenys gali talpinti savo asmeninių išaugtų vaiko rūbų aprašymus ir nuotraukas nemokamai. Kad būtų nepiktnaudžiaujama ir išlaikytume tvarkingą Vaikorubaiauga.LT, visus aprašymus ir nuotraukas stengiamės kruopščiai tikrinti. Aprašymai be fotografijų nerodomi. Fotografijos be aprašymo netalpinamos. Nuotraukos ir aprašymai, neatitinkantys Vaikorubaiauga.LT talpinimo gairių, netalpinami. Aprašymų ir nuotraukų tikrinimas dažniausiai užtrunka iki trisdešimties minučių. Jei nematote savo įkelto aprašymo ar nuotraukos susisiekite su Vaikorubaiauga.LT pagalbos komanda.